Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīgas rajons / Stopiņu nov. / Upeslejas / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Сдам светлую, уютную и ухоженную 2-комнатную квартиру в тихом районе Upeslejas (Рижский район).

Площадь 57 м². Квартира после свежего косметического ремонта: новые стеклопакеты, качественный ламинат, натяжной потолок, современная кухня с электроплитой и духовкой. Квартира полностью обустроена и готова к проживанию.

2 этаж, имеется балкон. Очень светлая квартира с красивым видом на зелень.

Рядом лес, магазины, школы, детские сады и поликлиника. Возле дома большая парковка с видеонаблюдением. Также имеется просторный подвал.

Цена: 330 €/мес + коммунальные платежи.

При заселении оплачивается залог, первый и последний месяц аренды. Заключается договор на длительный срок. (посмотреть можно с 20.05-24.05 и потом с 06.06 числа.

Pilsēta, rajons: Rīgas rajons
Pilsēta/pagasts: Stopiņu nov.
Ciems: Upeslejas
Iela: Upeslejas 5 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 57 m²
Stāvs: 2/5
Sērija: Specpr.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Cena: 330 €/mēn. (5.79 €/m²)
Foto:
Rīgas rajons,  Stopiņu nov. Upeslejas, cena 330 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)25-92-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīgas rajons

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 20.05.2026 16:03
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu