Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Āgenskalns / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
На длительный срок сдается новая 2-х комнатная квартира (никто не жил) с большой террасой в историческом доме после полной реновации. Квартира полностью оснащена мебелью и всей необходимой бытовой техникой. Высокие потолки 3.10 м, виниловый паркет, каменная плитка, теплые регулируемые водяные полы в ванной и коридоре, отопление с индивидуальными счетчиками. Подключение к оптическому интернету. Деревянные окна со стеклопакетами (выходят в тихий двор) и деревянные двери. Отличная тепло- и шумоизоляция. Класс энергоэффективности А/А+. Закрытая благоустроенная территория, видеонаблюдение, личное парковочное место во дворе, кладовое помещение в подвале, место для мангала и парковки велосипедов.
Прекрасное расположение на тихой улице атмосферного зеленого района Агенскалнс, в непосредственной близости к паркам с водоемами, Агенскалнскому рынку, супермаркетам и транспорту.
Без детей и животных.
Парковочное место входит в арендную плату.
Залог в размере 1000 EUR.

Ilgtermiņa īrei pieejams jauns 2 istabu dzīvoklis (neviens vēl nav dzīvojis) ar lielu terasi, vēsturiskā ēkā pēc pilnīgas renovācijas. Dzīvoklis ir pilnībā aprīkots ar mēbelēm un visu nepieciešamo sadzīves tehniku. Augsti griesti 3, 10 m, vinila parkets, akmens flīzes, regulējamas siltas grīdas vannas istabā un koridorā, apkure ar individuāliem skaitītājiem. Optiskā interneta pieslēgums. Koka logi ar stikla paketēm (vērsti uz klusu iekšpagalmu) un koka durvis. Lieliska siltuma un skaņas izolācija. Energoefektivitātes klase A/A+. Slēgta un labiekārtota teritorija, video novērošana, personīga autostāvvieta pagalmā, noliktavas telpa pagrabā, vieta grilam un velosipēdu novietošanai.
Lieliska atrašanās vieta klusā ielā atmosfēriskajā un zaļajā Āgenskalna rajonā, tiešā tuvumā parkiem ar ūdenstilpnēm, Āgenskalna tirgum, lielveikaliem un sabiedriskajam transportam.
Bez bērniem un mājdzīvniekiem.
Pazemes autostāvvieta iekļauta īres cenā.
Drošības depozīts – 1000 EUR.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Āgenskalns
Iela: M. Nometņu 24 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 42 m²
Stāvs: 1/5
Sērija: Renov.
Mājas tips: Ķieģeļu
Ērtības: Terase, Parkošanas vieta
Cena: 650 €/mēn. (15.48 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 650 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 650 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 650 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 650 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 650 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 650 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 650 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 650 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 650 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 650 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 650 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 650 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 650 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 650 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 650 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)26-08-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 21.05.2026 20:05
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu