Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Āgenskalns / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdodam saulainu, plašu dzīvokli ļoti labā atrašanās vietā. Dzīvoklī ir iespējams dzīvot uzreiz vai veikt kosmētisko remontu, vai izveidot par labu 2 istabu dzīvokli. Īpašums ir perfekts gan ilgtermiņa, gan īstermiņa īrei. Koridorā ir izremontēta wc, ko var lietot tikai 2 dzīvokļi, bet to ir iespējams ierīkot arī dzīvoklī (varam to izdarīt).
Dzīvoklī ir augsti griesti, lieli, jauni logi, izveidota jauna grīda, jaunas durvis un izremontēts neliels koridors kopā ar kaimiņu dzīvokli. Māja ir ļoti klusa un labi uzturēta ar zemiem komunālajiem maksājumiem. Pārdod īpāsnieks.

We are selling a sunny apartment in a very good location. The apartment can be lived in immediately or renovated, or converted into a good 2-room apartment. The property is perfect for both long-term and short-term rental. There is a renovated toilet in the corridor, which can only be used by 2 apartments, but it is also possible to install it in the apartment (we can do it).
The apartment has very large, new windows, a new floor, new doors and a renovated small corridor together with the neighboring apartment. The house is very quiet and well maintained with low utility bills. For sale by the owner.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Āgenskalns
Iela: M. Nometņu 11 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 40 m²
Stāvs: 1/2
Sērija: P. kara
Mājas tips: Koka
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 43 800 € (1 095 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 43 800 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 43 800 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 43 800 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 43 800 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 43 800 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 43 800 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 43 800 €, Foto
Tālrunis: (+371)27-88-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 12.05.2026 12:41
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu