Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Āgenskalns / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Iespējams līdz 5 cilvēki, tiek izīrēts 2-istabu dzīvoklis. Aprīkots ar visu dzīvošanai nepieciešamo. Istabas caurstaigājamas 1: izvelkams dīvāns 90x200; 2: gulta 160x200; Ātrgaitas internets, televizors. Virtuve: Trauki, tējkanna, gāzes plīts, ledusskapis, ; Vannas istaba: Veļas mašīna, dvieļi; Ērti novietot automašīnu. Cena var mainīties no cilvēku daudzuma.
Piedāvājam arī gultas veļu, veļas žāvētāju. Maxima atrodas 3 minūšu pastaigas attālumā. Klusa zaļa vieta, līdz centram 20 . minūtes.

Возможно до 5 человек, сдается 2-комнатная квартира. Укомплектована всем необходимым для проживания. Комнаты смежные. 1: диван раскладной 90х200; 2: кровать 160х200; Высокоскоростной Интернет, телевизор .Кухня: посуда, чайник, плита, холодильник; Ванная: Стиральная машина, полотенца; Удобно поставить машину. Цена может меняться от количества проживающих людей.
Мы также предлагаем постельное белье, сушилку для белья. Максима находится в 5 минутах ходьбы. Тихое зеленое место, 20 минут до центра.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Āgenskalns
Iela: Kandavas 8 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 45 m²
Stāvs: 1/3
Sērija: Hrušč.
Mājas tips: Ķieģeļu
Cena: 35 €/dienā (0.78 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 35 €/dienā, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 35 €/dienā, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 35 €/dienā, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 35 €/dienā, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 35 €/dienā, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 35 €/dienā, Foto
Tālrunis: (+371)29-24-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 06.05.2026 12:38
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu