Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Āgenskalns / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Vienā no atmosfēriskākajiem un pieprasītākajiem Rīgas rajoniem, klusā un zaļā ielā, pēc pilnīgas ēkas rekonstrukcijas tiek piedāvāti dzīvokļi mansardā.
Projekts atrodas īpaši ērtā un attīstītā vietā pastaigas attālumā atrodas Āgenskalna tirgus, Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, prestižas skolas un bērnudārzi, kā arī labiekārtotais Uzvaras parks ar mūsdienīgu sporta un atpūtas zonu bērniem un pieaugušajiem.
Dzīvoklis ir veidots ar dizaina apdari un ir pilnībā gatavs dzīvošanai:
iebūvētas virtuves ar Electrolux un Bosch tehniku;
pilnībā aprīkotas vannas istabas ar Laufen un Hansgrohe santehniku;
veļas mašina
iebūvētas mēbeles un skapji.
Augstie griesti un mansarda arhitektūra rada īpašu mājīguma un plašuma atmosfēru.
Iespējama īre uz gadu ar izpirkuma tiesībām.

В одном из самых атмосферных и востребованных районов Риги на тихой зеленой улице после полной реконструкции здания предлагаются квартиры на мансарде. Проект расположен в исключительно удобной и развитой локации в пешей доступности находятся Агенскалнский рынок, Университетская клиническая больница имени Паула Страдиня, престижные школы и детские сады, а также благоустроенный парк Узварас с современной зоной спорта и отдыха для детей и взрослых.
Квартира выполнена с дизайнерской отделкой и полностью готова к проживанию:
встроенные кухни с техникой Electrolux и Bosch;
полностью оборудованные ванные комнаты с сантехникой Laufen un Hansgrohe;
стиальная/сушильная машина;
встроенная мебель и шкафы
Высокие потолки и мансардная архитектура создают особую атмосферу уюта и пространства.
Возможна аренда на год с правом выкупа.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Āgenskalns
Iela: Zeļļu 13 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 39.80 m²
Stāvs: 3/3
Sērija: Renov.
Mājas tips: Koka
Ērtības: Balkons
Cena: 127 410 € (3 201.26 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 127 410 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 127 410 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 127 410 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 127 410 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 127 410 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Āgenskalns, cena 127 410 €, Foto
Tālrunis: (+371)27-67-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
Tālrunis: (+371)29-35-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 15.05.2026 11:00
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu