Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Bolderāja / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Сдается 2-х комнатная квартира. 2-ой этаж, тихий район.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Bolderāja
Iela: Silikātu 4 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 63 m²
Stāvs: 2/3
Sērija: Staļina
Mājas tips: Ķieģeļu
Cena: 250 €/mēn. (3.97 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Bolderāja, cena 250 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Bolderāja, cena 250 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Bolderāja, cena 250 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Bolderāja, cena 250 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Bolderāja, cena 250 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Bolderāja, cena 250 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Bolderāja, cena 250 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Bolderāja, cena 250 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Bolderāja, cena 250 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Bolderāja, cena 250 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Bolderāja, cena 250 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Bolderāja, cena 250 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Bolderāja, cena 250 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Bolderāja, cena 250 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)26-46-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 18.05.2026 22:16
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu