Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Izīrē gaišu un mājīgu 1-istabas dzīvokli Rīgas centrā, Matīsa ielā 74.
Plaša un gaiša istaba
Divi logi – daudz dabīgās gaismas
Atsevišķa virtuve ar logu
Dušas telpa ar WC
Augsti griesti, labs plānojums
Kluss pagalma dzīvoklis
Individuāla elektriskā apkure (iespēja regulēt izmaksas)
Maksā tikai par savu patēriņu
Lieliska atrašanās vieta – centrs, sabiedriskais transports, veikali, kafejnīcas.
Сдаётся светлая и уютная 1-комнатная квартира в центре Риги, ул. Матиса 74.
Просторная светлая комната
Отдельная кухня
Душевая с WC
Высокие потолки, удобная планировка
Тихий двор
Индивидуальное электрическое отопление (можно регулировать расходы)
Оплата только за фактическое потребление
Отличное расположение – центр, транспорт, магазины, кафе.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Matīsa 74 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 29 m²
Stāvs: 3/5
Sērija: P. kara
Mājas tips: Ķieģeļu
Cena: 300 €/mēn. (10.34 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)24-86-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 07.05.2026 10:12
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu