Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Izīrēju skaistu dzīvokli 1910. gadā būvētā un nesen renovētā mājā ar visām mēbelēm un sadzīves tehniku. Dzīvoklis ar dārgu un kvalitatīvu remontu. Slēgta kāpņutelpa. Tuvu skaista krastmala, parki, veikali, sab. transports un cita infrastruktūra.
Blakus mājai bezmaksas autostāvvieta, tuvumā arī maksas, apsargājama stāvvieta. 380 EUR mēnesī + nelieli komun. (ap 45 vasarā, ap 90 ziemā)

Сдаю в аренду красивую квартиру в недавно реставрированном доме 1910-го года постройки, со всей мебелью и бытовой техникой. Квартира с дорогим и качественным ремонтом. Закрытая лестница. Рядом красивая набережная, парки, магазины, общественный транспорт и другая инфраструктура.
Бесплатная парковка рядом с домом, также неподалеку платная охраняемая парковка. 380 евро в месяц + небольшие коммун. платежи (45 летом, 90 зимой)

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Alūksnes 1 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 25 m²
Stāvs: 1/5
Sērija: Renov.
Mājas tips: Mūra
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 380 €/mēn. (15.20 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 380 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 380 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 380 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 380 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 380 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 380 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 380 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 380 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 380 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 380 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 380 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 380 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 380 €/mēn., Foto
Vieta:Rīga

Izdrukāt Datums: 24.04.2026 14:29
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1