Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Ilgtermiņa īrei tiek piedāvāts vienistabas dzīvoklis labā vietā.

Māja atrodas pagalmā, tāpēc nav dzirdams troksnis no ceļa, blakus mājai ir veikals un sabiedriskā transporta pietura.

Mājas pagalmā ir iespēja novietot automašīnu.

Dzīvoklis sastāv no:
- dzīvojamās istabas;
- virtuves;
- vannas istabas ar tualeti.

Dzīvoklī ir individuāla gāzes apkure, kas ļauj individuāli regulēt apkuri, komunālo pakalpojumu rēķini ziemā ir aptuveni 130 eiro/mēnesī, vasarā 70 eiro/mēnesī.

Dzīvoklis ir mēbelēts, ir sadzīves tehnika (plīts, veļas mašīna un ledusskapis).

Slēdzot īres līgumu, jāmaksā 260 eiro par pirmo īres mēnesi + drošības nauda 260 eiro apmērā.

Kad dzīvoklis tiks izīrēts, sludinājums tiks noņemts.

___

На длительный срок сдаём однокомнатную квартиру в хорошем месте расположения.

Дом расположен во дворе, от этого нет шума от проезжей части, рядом с домом магазин и остановка общественного транспорта.
Во дворе дома имеется возможность парковки автомашины.

Квартира состоит из:
-жилой комнаты;
-кухни;
-ванной комнаты с туалетом.

В квартире личное газовое отопление, что позволяет регулировать отопления индивидуально, коммунальные платежи зимой в районе 130 евро/мес. , летом 70 евро/мес.

Квартира меблирована, из бытовой техники имеется (плита, стиральная машина и холодильник).

При заключении договора аренды нужно заплатить за первый месяц аренды 260 евро + гарантийный депозит в размере 260 евро.

Когда квартира будет сдана объявление будет удалено.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Matīsa 58b [Karte]
Istabas: 1
Platība: 22 m²
Stāvs: 2/2
Sērija: P. kara
Mājas tips: Koka
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 260 €/mēn. (11.82 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 260 €/mēn., Foto
Vieta:Rīga

Izdrukāt Datums: 24.04.2026 16:35
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1