Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Tiek izīrēts 2-istabu dzīvoklis ar vienu caurstaigājamu istabu,
kurš aprīkots atbilstoši attēlos redzamajam,
bet nepieciešamības gadījumā, tiks nodrošināts papildus vajadzīgais.
Komunālie maksājumi: ziemā aptuveni €140, bet vasarā ap €80.

Īre: €300/mēnesī
Pirmā iemaksa: €500
Adrese: Blaumaņa iela 14, Rīgas centrs
Stāvs: 4/4
Platība: 32 m2
Mājdzivniekiem draudzīgi

Сдается в аренду двухкомнатная квартира с одной смежной комнатой.
который оборудован так, как показано на фотографиях.
но при необходимости будут предоставлены дополнительные запасы.
Коммунальные платежи: приблизительно 140 евро зимой и около 80 евро летом.

Арендная плата: 300 евро в месяц
Первый депозит: 500 евро
Адрес: улица Блауманя 14, центр Риги.
Этаж: 4/4
Площадь: 32 м2
Разрешено проживание с домашними животными

A 2-room apartment with one connecting room is for rent,
which is equipped as shown in the pictures,
but if necessary, additional supplies will be provided.
Utility bills: approximately €140 in winter, and around €80 in summer.

Rent: €300/month
First deposit: €500
Address: Blaumaņa Street 14, Riga Center
Floor: 4/4
Area: 32 m2
Pet friendly

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Blaumaņa 14 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 32 m²
Stāvs: 4/4
Sērija: P. kara
Mājas tips: Ķieģeļu
Cena: 300 €/mēn. (9.38 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 300 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)29-46-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
Tālrunis: (+371)22-16-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 12.05.2026 21:22
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu