Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Продаётся светлое, тёплое помещение на высоком первом этаже сталинского дома. Высота потолков 3м. Площадь 80 м. кв. В данный момент используется как офис, но есть возможность перестроить под квартиру.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Eksporta 12 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 80 m²
Stāvs: 1/5
Sērija: Staļina
Mājas tips: Mūra
Cena: 150 000 € (1 875 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 150 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 150 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 150 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 150 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 150 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 150 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)29-41-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
Tālrunis: (+371)29-64-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 05.05.2026 14:53
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu