Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Piedāvājam iegādei lielisku objektu Blaumaņa ielā 9a. Pilnībā mēbelēts 2 istabu dzīvokli ar ieeju no pagalma puse ielā. Dzīvoklis ir izvietots pagalmā mājās 5.stāvā.

Ēka ir pilnībā renovēta 2020.gadā, nomainītas visas komunikācijas, uzstādīts lifts.

2024/2025. gadā dzīvoklim veikts pilns, kapitālais remonts.
Dzīvoklim ir centrālā apkure, komunālie maksājumi ziemā ir aptuveni 195 EUR/mēn. , vasarā aptuveni 125 EUR/mēn.
Mājas apsaimniekotājs SIA "MARTINA SERVISS".

Īpašums tiek pārdots ar visām mēbelēm un iekārtojumu, tāpēc ir gatavs dzīvošanai vai tūlītējai izīrēšanai.

Lieliska iespēja dzīvot vai investēt vienā no pieprasītākajām Rīgas vietām.

We are offering an excellent property for sale at 9a Blaumaņa Street a fully furnished 2-room apartment with an entrance from the courtyard side. The apartment is located in a courtyard building on the 5th floor.

The building was completely renovated in 2020: all utilities were replaced, and an elevator was installed.

In 2024/2025, the apartment underwent a full, capital renovation.
It has central heating; utility costs are approximately EUR 190/month in winter and about EUR 125/month in summer.
The building is managed by SIA “MARTINA SERVISS”.

The property is being sold with all furniture and interior items, making it ready for living or immediate rental.

An excellent opportunity to live or invest in one of the most sought-after areas of Riga.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Blaumaņa 9a [Karte]
Istabas: 2
Platība: 51 m²
Stāvs: 5/5/lifts
Sērija: Renov.
Mājas tips: Mūra
Cena: 250 000 € (4 901.96 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 250 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 250 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 250 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 250 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 250 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 250 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 250 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 250 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 250 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 250 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 250 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 250 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 250 000 €, Foto
Vieta:Rīga
Uzņēmums:Immo Luxury

Izdrukāt Datums: 19.04.2026 19:01
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1