Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Elegants 3-istabu dzīvoklis ar saunu pie Viesturdārza - Klusais centrs.

Izsmalcināts komforts, privātā sauna un Klusā centra estētika - investīcija Jūsu jaunajā dzīves līmenī. Šis gaišais un plašais trīs istabu dzīvoklis jaunā projekta otrajā stāvā ir radīts tiem, kuri novērtē līdzsvaru starp centra dinamiku un pilnīgu mājīgumu.

Divas izolētas guļamistabas, plaša un gaiša viesistaba, kas apvienota ar virtuves zonu. Liela, iestiklota lodžija ar nomierinošu skatu uz pagalmu.

Infrastruktūra: Viesturdārzs ir tepat aiz stūra. Tuvumā atrodas tenisa korti, mūsdienīgi bērnu rotaļu laukumi un veloceliņi. Lielveikals RIMI, Pets City, bērnudārzs, skolas – viss atrodas īsas pastaigas attālumā.

Papildu informācija: Zeme ir īpašumā. Mēbeles un interjera elementi nav iekļauti īpašuma cenā, kas sniedz Jums lielisku iespēju iekārtot telpu pilnībā pēc savas gaumes.

Элегантная 3-комнатная квартира с сауной у Виестурдарзса - Тихий центр.

Изысканный комфорт, собственная сауна и эстетика Тихого центра. Инвестиция в ваш новый уровень жизни. Эта светлая и просторная трехкомнатная квартира на втором этаже нового дома создана для тех, кто ценит баланс между динамикой центра и абсолютным уютом.

Две изолированные спальни, просторная и светлая гостиная, объединенная с кухонной зоной. Большая застекленная лоджия с успокаивающим видом во двор.

Парк Виестурдарзс прямо за углом. Рядом теннисные корты, современные детские площадки и велодорожки. Супермаркет RIMI, Pets City, детский сад, школы - всё находится на расстоянии короткой прогулки.

Земля находится в собственности. Мебель и элементы интерьера не входят в стоимость объекта. У вас есть отличная возможность обустроить пространство полностью под себя.

Elegant 3-room apartment with a sauna near Viesturdārzs - Quiet Centre.

Refined comfort, a private sauna, and the aesthetics of the Quiet Centre - an investment in your new standard of living. This bright and spacious three-room apartment on the second floor of a new building is designed for those who value the balance between the dynamics of the city center and absolute coziness.

Two separate bedrooms, a spacious and bright living room combined with a kitchen area. A large glazed loggia offering a calming view of the courtyard.

Viesturdārzs Park is just around the corner. Tennis courts, modern playgrounds, and bicycle paths are nearby. RIMI supermarket, Pets City, a kindergarten, and schools are all within a short walking distance.

The land is owned. Furniture and interior elements are not included in the price, providing an excellent opportunity to completely customize the space to your own taste.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Rūpniecības 21 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 94 m²
Stāvs: 2/7/lifts
Sērija: Jaun.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Lodžija, Parkošanas vieta
Cena: 295 000 € (3 138.30 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 295 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 295 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 295 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 295 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 295 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 295 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 295 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 295 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 295 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 295 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 295 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 295 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 295 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 295 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 295 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 295 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 295 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)28-18-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
WWW:apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Dzirnavu iela 62-2, Riga
Darba
laiks:
P.-Pt.10:00 - 18:00
Uzņēmums:Art Wealth Management

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 19.05.2026 10:43
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu