Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Īrei tiek piedāvāti gaumīgi iekārtototi apartamenti cokola stāvā, Rīgas centrā, atrodas klusā, labiekārtotā, slēdzamā iekšpagalmā.
Ir viss dzīvošanai nepieciešamais mēbeles, virtuves iekārtojums, trauki, TV, internets, veļasmašīna. Izvietota plaša istaba, virtuve, sanitārais mezgls, noliktavas telpa. Logi uz klusu iekšpagalmu.
Zemi komunālie maksājumi. Renovēta mājas fasāde.
Nams atrodas pašā pilsētas centrā ar attīstītu infrastruktūru, Vecrīga 15 minūšu gājiena attālumā.
Lūdzu zvaniet, lai iegūtu detalizētāku informāciju un apskatītu dzīvokli.

Offered for rent, cozy apartment on the basement floor, in the center of Riga, is located in a quiet, lockable courtyard.
Furniture, household appliances, kitchen equipment, dishes, TV, internet, washing machine. There is spacious living room, kitchen, bathroom and storage room. Windows to a quiet courtyard.
Low utility payments. Renovated house facade.
The house is located in the area with developed infrastructure, in very center of the city, Old Riga is a 15-minute walk away.
Please call for more details.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Ģertrūdes 19/21 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 70 m²
Stāvs: 1/5
Sērija: P. kara
Mājas tips: Mūra
Cena: 390 €/mēn. (5.57 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 390 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 390 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 390 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 390 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 390 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 390 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 390 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 390 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 390 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 390 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 390 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)29-36-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 07.05.2026 11:33
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu