Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Moderns 3-istabu dzīvoklis ar privāto autostāvvietu Centrā.

Par īpašumu :
+ Ēkai ir sava iežogota teritorija ar videonovērošanu un koda piekļuvi
+ Individuāli regulējama gāzes apkure ar savu individuālo skaitītāju
+ Ēka savulaik sertificēta atbilstoši energoefektivitātes prasībām
+ Sadzīves tehnika un mēbeles paliek jaunajiem īpašniekiem
+ Īpašums atbrīvots un bez jebkādiem apgrūtinājumiem
+ Individuālā virzemes stāvvieta iežogotā teritorijā
+ Dzīvoklim ļoti laba skaņas un siltumizolācija
+ Dzīvoklī ierīkoti trīs plaši iebūvējamie skapji
+ Ēka nodota ekspluatācijā 2018. gadā

+ Virtuve

Īpašums atrodas Rīgas centrā – vietā ar lieliski attīstītu infrastruktūru un ērtu piekļuvi visam ikdienā nepieciešamajam. Apkārtnē pieejami veikali, kafejnīcas, sporta klubi, skolas un bērnudārzi, kā arī netālu atrodas Grīziņkalna parks un T/C Domina. Ērta sabiedriskā transporta satiksme nodrošina ātru nokļūšanu uz citām Rīgas apkaimēm un pilsētas centru.

Zvaniet vai rakstiet un vienosimies par Jums ērtāko apskates laiku.

Pēc vajadzības palīdzam mūsu klientiem ar izdevīgāko hipotekārā kredīta noformēšanu, kā arī piedāvājam sertificēta vērtētāja pakalpojumus.

Pilns juridisks atbalsts līdz pat atslēgu nodošanai jaunajam īpašniekam.
.
.
Современная 3-комнатная квартира с частным парковочным местом в Центре.

О недвижимости :
+ Закрытая территория дома с видеонаблюдением и кодовым доступом
+ Индивидуально регулируемое газовое отопление с собственным индивидуальным счётчиком
+ Дом сертифицирован в соответствии с требованиями энергоэффективности
+ Бытовая техника и мебель остаются новым владельцам
+ Недвижимость свободна и без каких-либо обременений
+ Индивидуальное наземное парковочное место на закрытой территории
+ Отличная шумо- и теплоизоляция квартиры
+ В квартире установлены три просторных встроенных шкафа
+ Дом сдан в эксплуатацию в 2018 году

+ Прихожая

Недвижимость находится в центре Риги в районе с отлично развитой инфраструктурой и удобным доступом ко всему необходимому для повседневной жизни. Поблизости расположены магазины, кафе, спортивные клубы, школы и детские сады, а также парк Гризинькалнс и торговый центр Domina. Удобное сообщение общественного транспорта обеспечивает быстрый доступ к другим районам Риги и центру города.

Звоните или пишите, и мы договоримся о наиболее удобном для вас времени просмотра.

При необходимости помогаем нашим клиентам оформить ипотечный кредит на наиболее выгодных условиях, а также предлагаем услуги сертифицированного оценщика.

Полное юридическое сопровождение сделки вплоть до передачи ключей новому владельцу.
.
.
Modern 3-room apartment with private parking space in the Center.

About the property :
+ The building has a fenced private territory with video surveillance and coded access
+ Individually adjustable gas heating with its own individual meter
+ The building has been certified in accordance with energy efficiency requirements
+ Household appliances and furniture remain for the new owners
+ The property is vacant and free of any encumbrances
+ Private outdoor parking space in a fenced area
+ Excellent sound and heat insulation
+ Three spacious built-in wardrobes installed in the apartment
+ Building commissioned in 2018
+ Apartment equipped with underfloor heating
+ Windows facing both sides of the building
+ Ownership includes proportional land shares

+ Entrance hall

The property is located in the center of Riga in an area with excellent infrastructure and convenient access to everything needed for daily life. Nearby are shops, cafés, sports clubs, schools, and kindergartens, as well as Grīziņkalns Park and the Domina Shopping Center. Convenient public transport connections provide quick access to other districts of Riga and the city center.

Call or write to arrange a viewing time convenient for you.

If needed, we assist our clients in arranging the most favorable mortgage loan options and also offer certified property valuation services.

Full legal support provided until the handover of keys to the new owner.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Mēness 22 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 60.30 m²
Stāvs: 1/4
Sērija: Jaun.
Mājas tips: Mūra
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 148 000 € (2 454.39 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 148 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 148 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 148 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 148 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 148 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 148 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 148 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 148 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 148 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 148 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 148 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 148 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 148 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 148 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 148 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 148 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 148 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 148 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 148 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 148 000 €, Foto

Tālrunis: (+371)22-38-*** Niklāvs. Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
Tālrunis: (+371)27-90-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
WWW:apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Rīga, Vesetas iela 7-1, LV-1013
Darba
laiks:
P.-Pt.09:00 - 17:00
Uzņēmums:Tribus Realty

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 18.05.2026 10:59
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu