Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Īpašnieks pārdod smuki izremontētu dzīvokli pēc kapitāla remonta Ģertrūdes ielā. Dzīvoklī viss jauns, arī logi. Liela, izolēta istaba, jauna virtuve, eleganti izremontēta vannas istaba. Fantastisks skats pāri māju jumtiem. Bez starpniekiem.
Owner is selling a beautifully renovated apartment after a complete капитальный renovation on Gertrudes Street. Everything in the apartment is new, including the windows. A large separate room, a new kitchen, and an elegantly renovated bathroom. Fantastic view over the rooftops.
No intermediaries.
Собственник продаёт красиво отремонтированную квартиру после капитального ремонта на улице Гертрудес. В квартире всё новое, включая окна. Большая изолированная комната, новая кухня, элегантно отремонтированная ванная комната. Фантастический вид на крыши домов.
Без посредников.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Ģertrūdes 106 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 34 m²
Stāvs: 5/6
Sērija: P. kara
Mājas tips: Mūra
Cena: 79 000 € (2 323.53 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 79 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 79 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 79 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 79 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 79 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 79 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 79 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 79 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)29-48-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 15.05.2026 14:37
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu