Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdodu bēniņus ar atsevišķu ieeju no kāpņu telpas. Iespējams izveidot nelielu dzīvokli vai izmantot uzglabāšanai. Faktiski izmantojamā platība – 25 m² jumta slīpuma dēļ. Ir apstiprināts mājas siltināšanas un renovācijas projekts. Uz bēniņiem ir pievilktas visas komunikācijas.
Varu palīdzēt ar projekta izstrādi un saskaņošanu būvvaldē.

Продаю чердак с отдельным входом с подъезда. Можно сделать не большую квартиру или использовать под хранение. Используемая площадь приблизительно 25м2 из-за уклона крыши. Утвержден проект по утеплению и реновации дома. На чердак проведены все коммуникации.
Смогу помочь с проектом и утверждением в строительной управе.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Matīsa 83 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 45 m²
Stāvs: 6/5
Sērija: P. kara
Mājas tips: Ķieģeļu
Cena: 15 000 € (333.33 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 15 000 €, Foto
Vieta:Rīga

Izdrukāt Datums: 08.04.2026 16:13
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1