Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdodu dzīvokli fasādes ēkas otrajā stāvā. Pa logiem paveras skats uz Avotu ielu un pagalmu, plānojums ir liela viesistaba ar erkeru, divas izolētas istabas, neliela istaba ar logu no kura var izveidot garderobi, plaša un izolēta virtuve, priekšnams, vannas istaba un atsevišķa tualete. Dzīvoklis ir saulains un silts ar augstiem griestiem un koka pakešu logiem.
Dzīvoklī ir visas pilsētas komunikācijas - gāze, ūdens, kanalizācija un centrālā apkure. Maksājuma aprēķins par apkuri tiek veikts izmantojot alakatorus.
Zeme ir īpašumā.
Lūdzu brokerus netraucēt.

Продаю квартиру на втором этаже фасадного дома. Окна выходят на улицу Авоту и во двор, планировка - большая гостиная с эркером , две изолированные комнаты, маленькая комната с окном из которой можно сделать гардеробную, просторная и изолированная кухня, прихожая, ванная комната и отдельный санузел. Квартира солнечная и теплая с высокими потолками и деревянными стеклопакетами.
В квартире все городские коммуникации - газ, вода, канализация и центральное отопление. Расчет оплаты за отопление производится с использованием аллакаторов.
Земля находится в собственности.
Маклеров прошу не беспокоить.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Avotu 7 [Karte]
Istabas: 4
Platība: 116 m²
Stāvs: 2/5
Sērija: P. kara
Mājas tips: Ķieģeļu
Cena: 235 000 € (2 025.86 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 235 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 235 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 235 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 235 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 235 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 235 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 235 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 235 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 235 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 235 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 235 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 235 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 235 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 235 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 235 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)25-90-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 14.05.2026 19:52
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu