Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
No 01.06.26 izīrē plašu mūsdienīgu 2-istabu dzīvokli ar balkonu “Merks Viesturdarzs” projektā ar skatu uz Viesturdārzu.

Dzīvoklī ir ventilācijas sistēma un kvalitatīvi, individuālie siltuma, ūdens un elektrības skaitītāji, zemi komunālie maksājumi.

Dizainera dzīvoklis aprīkots ar kvalitatīvām mēbelēm, virtuve aprīkota ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku.

С 01.06.26 Сдается просторная современная 2-комнатная квартира с балконом в проекте Merks Viesturdarzs с видом на парк Виестурдарз.

В квартире установлена система вентиляции и индивидуальные счетчики тепла, воды и электроэнергии, низкие коммунальные платежи.

Дизайнерская квартира оборудована качественной мебелью, кухня оборудована всей необходимой бытовой техникой

From 01.06.26. a spacious, modern 2-room apartment with a balcony for a rent in the “Merks Viesturdarzs” project with a view on Viesturdarzs Park.

The apartment has a ventilation system and individual heat, water and electricity meters, low utility bills.

The designer apartment is equipped with high-quality furniture, the kitchen is equipped with all necessary appliances.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Rūpniecības 25 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 53 m²
Stāvs: 3/6
Sērija: Jaun.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Cena: 950 €/mēn. (17.92 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 950 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 950 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 950 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 950 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 950 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 950 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 950 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 950 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 950 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)28-80-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 20.04.2026 10:01
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu