Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Piedāvājam dzīvokli Rīgas centrā, vēsturiskā ēkā Merķeļa ielā 17/19. Renovēts nams apvieno arhitektūras mantojumu ar mūsdienīgām ērtībām.

Ielas un iekšpagalma fasādes un kāpņu telpas atjaunotas, saglabājot vēsturisko apdari. Slēgts un labiekārtots iekšpagalms.

Jaunas komunikācijas ietver ūdens, kanalizācijas un apkures sistēmas ar individuāliem skaitītājiem, kā arī jaunu elektrību.

Dzīvoklis ar sākotnējo apdari ļauj izveidot jūsu ideālo plānojumu. Atsevišķi vienojoties iespējama dzīvokļa remonta veikšana.

Pieejami kopā 4 šādi dzīvokļi atbilstoši 1. - 4. stāvam.

Sazinieties, lai uzzinātu vairāk vai vienotos par apskati.

- - -

For sale an apartment in Riga’s vibrant centre at Merķeļa iela 17/19. This renovated historical building blends classic architecture with modern comforts.

Street and courtyard facades and staircases are restored, preserving the historical finish. Closed and landscaped courtyard.

New utilities include water, sewer, and heating systems with individual meters, plus updated electrical wiring.

The apartment comes with initial finishing, allowing you to create your ideal layout. Additional repairs to the apartment are possible by agreement.

Contact us for details or to arrange a viewing.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Merķeļa 19 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 15 m²
Stāvs: 2/4
Sērija: Renov.
Mājas tips: Mūra
Cena: 35 000 € (2 333.33 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 35 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)26-23-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
Tālrunis: (+371)22-55-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
WWW:apskatīties
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 13.05.2026 16:31
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu