Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Izīrē plašu 2-istabu dzīvokli Rīgas centrā, Arhitektu ielā 1

Piedāvājam īrei gaišu un mājīgu dzīvokli pašā Rīgas sirdī. Šis mājoklis ir lieliska izvēle tiem, kas novērtē komfortu un vēlas izbaudīt visas pilsētas centra sniegtās priekšrocības.

Pamatinformācija:

Adrese: Arhitektu iela 1, Rīga

Platība: 64 m²

Istabu skaits: 2

Stāvs: 3. stāvs

Īres maksa: 750 EUR/mēnesī

Dzīvoklis ir uzturēts labā stāvoklī, pilnībā mēbelēts un gatavs tūlītējai ievākšanās.

Plānojums ietver plašu viesistabu atpūtai, vienu izolētu guļamistabu un atsevišķu virtuves zonu. Virtuve ir pilnībā aprīkota ar nepieciešamo iebūvēto sadzīves tehniku, tostarp plīti, cepeškrāsni un ledusskapi. Vannasistaba ir aprīkota ar dušas kabīni un veļasmašīnu. Dzīvoklim ir pieslēgta pilsētas centrālā apkure.

Atrašanās vieta un infrastruktūra:
Dzīvoklis atrodas izcilā lokācijā. Dažu minūšu pastaigas attālumā ir pieejams viss ikdienai nepieciešamais – tirdzniecības vietas, pārtikas veikali, populāras kafejnīcas un restorāni, kā arī parki, izglītības un kultūras iestādes. Lieliska sabiedriskā transporta pieejamība nodrošina ātru un ērtu nokļūšanu uz jebkuru citu Rīgas rajonu.

Lai uzdotu papildu jautājumus vai vienotos par Jums ērtu dzīvokļa apskates laiku, lūdzu, sazinieties pa norādīto tālruni.

For rent a spacious 2-room apartment in the center of Riga, Arhitektu Street 1

We offer for rent a bright and cozy apartment in the very heart of Riga. This home is a great choice for those who appreciate comfort and want to enjoy all the benefits of the city center.

Basic information:

Address: Arhitektu Street 1, Riga

Area: 64 m²

Number of rooms: 2

Floor: 3rd floor

Rent fee: 750 EUR/month

The apartment is maintained in good condition, fully furnished and ready for immediate move-in.

The layout includes a spacious living room for relaxation, one isolated bedroom and a separate kitchen area. The kitchen is fully equipped with the necessary built-in appliances, including a stove, oven and refrigerator. The bathroom is equipped with a shower cabin and a washing machine. The apartment is connected to the city's central heating.

The apartment is located in a prime location. Within a few minutes' walk, everything you need for everyday life is available - shopping centers, grocery stores, popular cafes and restaurants, as well as parks, educational and cultural institutions. Excellent public transport accessibility ensures quick and convenient access to any other district of Riga.

To ask additional questions or arrange a convenient time for you to view the apartment, please contact the phone number provided.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Arhitektu 1 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 64 m²
Stāvs: 3/5
Sērija: P. kara
Mājas tips: Mūra
Cena: 750 €/mēn. (11.72 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 750 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 750 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 750 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 750 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 750 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 750 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 750 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 750 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 750 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 750 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 750 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 750 €/mēn., Foto
Vieta:Rīga

Izdrukāt Datums: 11.05.2026 16:33
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1