Bez komisijas
stāva dzīvoklis Vecrīgā vieta, kur Vecrīgas naktsdzīves enerģija satiekas ar augšējo stāvu klusumu.
3 atsevišķas istabas.
Katrā istabā:
divguļamā gulta
skapis drēbēm
rakstāmgalds ar krēslu
slēdzamas durvis ar atslēgu
Tualete un vannas istaba atsevišķi. Ir arī maza noliktava.
Virtuvē ir gāzes plīts un viss nepieciešamais.
Logi vērsti gan uz Sv. Pētera baznīcu, gan uz Kungu ielu. Garos vasaras vakaros var baudīt skatu uz Sv. Pētera baznīcu pa logu.
Derēs studentiem, pāriem vai arī ģimenei ar vairākiem bērniem.
Pieejams jau šobrīd. Lūgums zvanīt.
English
Perfect for students
No commission
5th floor apartment in Old Town a place where the vibrant Old Town nightlife meets the calm of the upper floors.
3 separate rooms.
Each room includes:
double bed
wardrobe
desk with a chair
lockable door with a key
Separate toilet and bathroom. There is also a small storage room.
The kitchen has a gas stove and everything necessary.
Windows face both St. Peter’s Church and Kungu Street. On long summer evenings, you can enjoy the view of St. Peter’s Church right from your window.
Suitable for students, couples, or even a family with several children.
Available now. Please call or text.
Pilsēta:
Rīga
Rajons:
centrs
Iela:
Kaļķu 2
[
Karte
]
Istabas:
3
Platība:
75 m²
Stāvs:
5/5
Sērija:
Staļina
Mājas tips:
Mūra
Cena:
865 €/mēn. (11.53 €/m²)
Foto:
Tālrunis:
(+371)
29-22-***
Izdrukāt
Datums: 20.04.2026 17:42
Pārsūtīt sludinājumu
Unikālo apmeklējumu skaits:
1
Atgādināt
Paziņot par pārkāpumu