Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Īpašnieks izīrē pilnībā gatavu dzīvošanai laba dizaina dzĩvokli, mēbelēts , netālu no Arēnas Rīga, Grostonas ielā blakus pilsētas centram,
2 izolētas istabas, skapis un garderobe, Ir balkons, . Veļas mazgājamā mašīna, mikroviļņu krāsns, trauku mazgājamā mašīna, tvaika nosūcējs, ledusskapis, putekļu sūcējs. LED apgaismojums, labs servisa uzņēmums. Mājā ir ērta telpa velosipēdu un ratu glabāšanai. Teritorija ir iežogota, ar elektronisku iebraukšanas un izbraukšanas sistēmu un diennakts videonovērošanu, autostāvvietu un rotaļu laukumu. Ērta infrastruktūra, transports pastaigas attālumā.

Владелец сдает полностью готовую к проживанию , красивого дизайна квартиру с 2 мя изолированными комнатами, меблированную , рядом с Арена Рига, на улице Гростонас , близко центр города
Есть балкон, шкаф и гардеробная, стиральная машина, микроволновка, посудомоечная машина, вытяжка, холодильник, пылесос. Освещение LED, хорошая обслуживающая компания. В доме удобная комната для хранения велосипедов и колясочная .Территория огорожена, с электронной системой входа и въезда и круглосуточным видеонаблюдением , стоянкой и детской площадкой. Удобная инфраструктура, транспорт в шаговой доступности.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Grostonas 19 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 64 m²
Stāvs: 5/10/lifts
Sērija: Jaun.
Mājas tips: Mūra
Ērtības: Balkons
Cena: 890 €/mēn. (13.91 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 890 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 890 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 890 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 890 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 890 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 890 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 890 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 890 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 890 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 890 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 890 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 890 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 890 €/mēn., Foto
Vieta:Rīga

Izdrukāt Datums: 08.04.2026 12:25
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1