Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdod 3 istabu dzīvokli ar vēsturisku šarmu pilsētas centrā

Pārdod 3- istabu dzīvokli ar saglabātām vēsturiskām detaļām – lielām koka ārdurvīm, autentiskām koka grīdām, kā arī renovētu ēkas fasādi un kāpņu telpu.

Tas ir lieliski piemērots tiem, kuri vēlas izveidot mājokli pēc savas gaumes, veicot remontu atbilstoši savam redzējumam.

Lieliska atrašanās vieta pilsētas centrā ar ērtu piekļuvi sabiedriskajam transportam, veikaliem, kafejnīcām un restorāniem.

Продаётся 3-комнатная квартира с историческим шармом в центре города.

Продаётся 3-комнатная квартира с сохранёнными историческими деталями большими деревянными входными дверями, аутентичными деревянными полами, а также отреставрированным фасадом здания и лестничной клеткой.
Квартира отлично подойдёт для тех, кто хочет создать жильё по своему вкусу, выполнив ремонт в соответствии со своим видением.
Отличное расположение в центре города с удобным доступом к общественному транспорту, магазинам, кафе и ресторанам.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Ģertrūdes 90 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 58 m²
Stāvs: 5/6
Sērija: P. kara
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Cena: 85 000 € (1 465.52 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 85 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)28-85-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 11.05.2026 07:27
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu