Aizvērt karti
Piedāvāju īrēt 2 istabu dzīvokli svaigi renovētā ēkā projektā B95.
Atrašanās vieta: Rīga, Brīvības iela 95
Par ēku:
5. stāvs, pieejams lifts
Slēdzams pagalms
Slēdzamas galvenās ieejas durvis
Domofons
Augstie griesti
Par dzīvokli:
Kopējā platība: 41, 3 m²
Plānojums: 1 guļamistaba, studio tipa virtuve ar dzīvojamo telpu, vannas istaba
Parketa grīdas
Kvalitatīva santehnika
Pilnībā aprīkots – pilns virtuves aprīkojums (trauku mazgājamā mašīna, ledusskapis, cepeškrāsns), veļas mazgājamā mašīna
Nosacījumi:
Īres maksa: 600 EUR/mēnesī
Depozīts: 800 EUR
Komunālie maksājumi: papildus, pēc skaitītājiem (apkure, ūdens, elektrība, apsaimniekošana)
Stāvvieta: nav pieejama
ENGLISH:
Offering a 2-room apartment for rent in a freshly renovated building in the B95 project.
Location: Riga, Brīvības Street 95
About the building:
5th floor, elevator available
Gated/locked courtyard
Secured main entrance doors
Intercom
High ceilings
About the apartment:
Total area: 41.3 m²
Layout: 1 bedroom, studio-type kitchen with living area, bathroom
Parquet flooring
Quality plumbing and sanitary fixtures
Fully furnished & equipped – complete kitchen appliances (dishwasher, refrigerator, oven), washing machine
Terms:
Rent: 600 EUR/month
Deposit: 800 EUR
Utilities: additional, based on meter readings (heating, water, electricity, building maintenance)
Parking: not available
Pilsēta:
Rīga
Rajons:
centrs
Iela:
Brīvības 95
[
Karte
]
Istabas:
2
Platība:
41 m²
Stāvs:
5/6
Sērija:
Renov.
Mājas tips:
Mūra
Cena:
600 €/mēn. (14.63 €/m²)
Foto:
Vieta:
Rīga
Izdrukāt
Datums: 06.05.2026 15:01
Pārsūtīt sludinājumu
Unikālo apmeklējumu skaits:
1