Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Продаю квартирв 82.1м2.Высокий бельэтж. Два входа один с улицы. Отопление газ. Использовалась как салон.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Blaumaņa 25 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 82 m²
Stāvs: 1/5
Sērija: P. kara
Mājas tips: Mūra
Kadastra numurs: 01000300038001010
Cena: 130 000 € (1 585.37 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 130 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 130 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 130 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 130 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 130 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 130 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 130 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)29-28-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 04.05.2026 15:35
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu