Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Izīrē 3-istabu dzīvokli prestižā projektā, Martas ielā 7.

Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts un aprīkots ar sadzīves tehniku. 2 guļamistabas, 2 sanitārie mezgli. Veikts kvalitatīvs remonts. Ļoti skaists un gaumīgs dzīvoklis.
Diennakts konsjerža pakalpojumi, lifts, pazemes parkings, videonovērošana.
Kārtīgi un patīkami kaimiņi.

Dzīvoklis pieejams no 15. jūnija.

Cena: 1800 eiro + komunālie maksājumi
Stāvs: 2/7/lifts
Platība: 98 m2
Istabas: 3
Piesakies uz apskati: zvanot vai PM
--
3-room apartment for rent in a prestigious project, Martas Street 7.

The apartment is fully furnished and equipped with household appliances. 2 bedrooms, 2 bathrooms. High-quality renovation. Very beautiful and tasteful apartment.
24-hour concierge services, elevator, underground parking, video surveillance.
Neat and pleasant neighbors.

Apartment available from June 15th.

Price: 1800 euros + utilities
Floor: 2/7/elevator
Area: 98 m2
Rooms: 3
Apply for a viewing: by calling or PM

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Martas 7 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 98 m²
Stāvs: 2/6/lifts
Sērija: Jaun.
Mājas tips: Paneļu - ķieģeļu
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 1 800 €/mēn. (18.37 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 800 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 800 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 800 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 800 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 800 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 800 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 800 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 800 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 800 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 800 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 800 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 1 800 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)28-68-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
WWW:apskatīties
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 22.05.2026 15:38
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu