Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Centrs / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pardodu mājigu studio (1 istabas) dzivokli
Klusajā Centrā.
Dzivokli tikko veikts kapitalais remonts
(2024), saskanota parbüve, nomainita elektroinstalacija, santehnika, jaunas durvis, Joti silts.
Ozolkoka gridas, viss jauns un kvalitatívs.
Virtuve pilnibã aprikota (iebúvējamã sadzives tehnika: ledusskapis, cepeskräsns, trauku masina
Renoveta fasade.
Pie mãjas bezmaksas stāvvieta automasinai.
Labs investiciju dzivoklis.

Продаю уютную квартиру-студию (1 комната) в центре города.
Квартира только что прошла капитальный ремонт (2024 г. ), капитальный ремонт, заменена электропроводка, сантехника, новые двери. Очень теплая.
Дубовые полы, все новое и качественное.
Кухня полностью оборудована (встроенная бытовая техника: холодильник, микроволновка, посудомоечная машина).
Отремонтированный фасад.
Бесплатная парковка рядом с домом.
Отличная инвестиция.

Pilsēta: Rīga
Rajons: centrs
Iela: Strēlnieku 15 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 30 m²
Stāvs: 2/3
Sērija: Renov.
Mājas tips: Koka
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 106 000 € (3 533.33 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 106 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 106 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 106 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 106 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 106 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 106 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 106 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 106 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 106 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 106 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 106 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 106 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Centrs, cena 106 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)29-50-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 05.05.2026 20:09
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu