Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Dārzciems / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Īre AR Izpirkuma Tiesībām Plašs 3 istabu dzīvoklis A. Deglava ielā 108 K-6

Piedāvājam iegādāties gaišu, siltu un funkcionālu 3 istabu dzīvokli vienā no ērtākajām Rīgas apkaimēm ar iespēju iegādāties īpašumu pakāpeniski, izmantojot īri ar izpirkuma tiesībām.
Dzīvoklis atrodas 119. sērijas mājā, 5. stāvā, ar kopējo platību 78.6 m². Lieliski piemērots ģimenēm, pāriem vai kā ilgtermiņa investīcija.
Ērts un pārdomāts plānojums:

– Plaša viesistaba
– 2 izolētas guļamistabas
– Atsevišķa virtuve
– Vannas istaba un atsevišķs sanmezgls
– 2 lielas lodžijas
Dzīvoklis ir saulains un silts, nodrošinot komfortablu dzīves vidi visa gada garumā.
Papildu priekšrocības:

– Tīra un kopta kāpņutelpa
– Metāla ieejas durvis ar koda atslēgu
– Klusi un draudzīgi kaimiņi
– Pie mājas atrodas skola un bērnudārzs ideāli ģimenēm ar bērniem
– Ērta sabiedriskā transporta satiksme
– Tuvumā veikali, izglītības iestādes un visa nepieciešamā infrastruktūra
Īre ar izpirkuma tiesībām:

– Pirmā iemaksa: 10 000 EUR
– Ikmēneša īres maksa: 400 EUR
– Pirkuma līguma noslēgšana pēc 12 mēnešiem
Lieliska iespēja iegūt savu mājokli bez nepieciešamības uzreiz noformēt hipotekāro kredītu.
Sazinieties, lai vienotos par apskates laiku un saņemtu papildus informāciju.

RENT WITH OPTION TO BUY Spacious 3-room apartment at A. Deglava Street 108 k-6

We offer to purchase a bright, warm and functional 3-room apartment in one of the most convenient neighborhoods of Riga - with the option to purchase the property gradually using rent with purchase rights.
The apartment is located in building series 119, on the 5th floor, with a total area of 78.6 m². Perfect for families, couples or as a long-term investment.
Convenient and well-thought-out layout:

– Spacious living room
– 2 separate bedrooms
– Separate kitchen
– Bathroom and separate toilet
– 2 large loggias
The apartment is sunny and warm, providing a comfortable living environment all year round.
Additional benefits:

– Clean and well-maintained stairwell
– Metal entrance door with code lock
– Quiet and friendly neighbors
– There is a school and kindergarten near the house ideal for families with children
– Convenient public transport
– Nearby shops, educational institutions and all necessary infrastructure
Rent with option to buy:

– First deposit: 10, 000 EUR – Monthly rent: 400 EUR – Conclusion of the purchase contract after 12 months
A great opportunity to acquire your own home without the need to immediately take out a mortgage loan.
Contact us to arrange a viewing time and receive additional information.

Аренда с правом выкупа Просторная 3-комнатная квартира по адресу: улица А. Деглава, 108, кв. 6.

Мы предлагаем приобрести светлую, уютную и функциональную 3-комнатную квартиру в одном из самых удобных районов Риги с возможностью поэтапной покупки недвижимости по схеме аренда с правом выкупа.
Квартира расположена в корпусе 119, на 5-м этаже, общей площадью 78, 6 м². Идеально подходит для семей, пар или в качестве долгосрочной инвестиции.
Удобная и продуманная планировка:

– Просторная гостиная
– 2 отдельные спальни
– Отдельная кухня
Ванная комната и отдельный туалет.
– 2 большие лоджии
Квартира солнечная и теплая, что обеспечивает комфортные условия для проживания круглый год.
Дополнительные преимущества:

– Чистая и ухоженная лестничная клетка
– Металлическая входная дверь с кодовым замком
– Тихие и дружелюбные соседи
– Рядом с домом находится школа и детский сад идеально для семей с детьми.
– Удобный общественный транспорт
– Рядом магазины, учебные заведения и вся необходимая инфраструктура.
Аренда с правом выкупа:

– Первый депозит: 10 000 евро
– Ежемесячная арендная плата: 400 евро
– Заключение договора купли-продажи через 12 месяцев
Прекрасная возможность приобрести собственное жилье без необходимости немедленно брать ипотечный кредит.
Свяжитесь с нами, чтобы договориться о времени просмотра и получить дополнительную информацию.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Dārzciems
Iela: Deglava 108 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 79 m²
Stāvs: 5/9
Sērija: 119.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Lodžija
Cena: 85 000 € (1 075.95 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 85 000 €, Foto