Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Dārzciems / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Продаётся уютная однокомнатная квартира в зелёном и тихом районе.

Земля в собственности, включая просторную зеленую зону. Ухоженный двор с оборудованной детской площадкой.

В шаговой доступности находятся школа, детский сад, Maxima. До центра Риги 10 минут на машине, удобное транспортное сообщение.

Дом ухожен: заменены все трубы, отремонтирована крыша. Управление осуществляет RNP. Коммунальные платежи всего 90–150 EUR в месяц.

Pārdod mājīgu vienistabas dzīvokli zaļā un klusā rajonā.

Zeme pieder īpašniekam, ieskaitot plašu zaļo zonu. Koptu pagalmu ar aprīkotu bērnu rotaļu laukumu.

Tuvumā atrodas skola, bērnudārzs, veikals „Maxima”. Līdz Rīgas centram 10 minūtes ar automašīnu, ērts sabiedriskais transports.

Māja ir labiekārtota: nomainīti visi cauruļvadi, atjaunots jumts. Pārvaldību veic RNP. Komunālie maksājumi ir tikai 90–150 EUR mēnesī.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Dārzciems
Iela: Zeltiņu 9 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 33 m²
Stāvs: 3/5
Sērija: 103.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Cena: 45 000 € (1 363.64 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 45 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 45 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 45 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 45 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 45 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 45 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 45 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 45 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 45 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Dārzciems, cena 45 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)26-18-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 06.05.2026 22:24
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu