Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Daugavgrīva / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Продаётся 2-комнатная квартира на 2 этаже. Квартира солнечная, тёплая. Отличное расположение, район тихий, зелёный.
Вблизи автобусная остановка, магазины "MAXIMA", "MEGO", аптека, школа, детский сад, детский городок, велодорожка-променад, ведущий на пляж. До пляжа 15 минут пешком. Рядом река, сосновый лес 10 минут на автобусе.
Квартира освобождена, без долгов, требуется ремонт. Коммунальные платежи не высокие. Продаёт собственник.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Daugavgrīva
Iela: Parādes 24 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 42 m²
Stāvs: 2/5
Sērija: Hrušč.
Mājas tips: Ķieģeļu
Ērtības: Balkons
Cena: 28 500 € (678.57 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 28 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 28 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 28 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 28 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 28 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 28 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 28 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 28 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 28 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 28 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 28 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 28 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 28 500 €, Foto
Vieta:Rīga

Izdrukāt Datums: 10.03.2026 20:05
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1