Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Daugavgrīva / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
1 комнатная квартира после ремонта низкие комнатная оплата 115€зимой рядом сад школа моря

Pilsēta: Rīga
Rajons: Daugavgrīva
Iela: Parādes 24 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 39 m²
Stāvs: 5/5
Sērija: Hrušč.
Mājas tips: Ķieģeļu
Kadastra numurs: 14375683355
Ērtības: Balkons
Cena: 310 €/mēn. (7.95 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 310 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 310 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 310 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 310 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 310 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 310 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 310 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 310 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 310 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Daugavgrīva, cena 310 €/mēn., Foto
Vieta:Rīga

Izdrukāt Datums: 25.12.2025 14:35
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1