Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Imanta / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdod divistabu dzīvokli. Ļoti tīrs, brīvs. Jauni trīskāršo stikla pakešu logi (ar garantiju), ar kasešu aizkariem. Nomainīti radiatori. Stiklota un nosiltināta lodžija ar elektrību un apgaismojumu. Dzīvoklis nav stūra dzīvoklis, ļoti silts. Rets modelis ar lielu virtuvi. Nomainīti stāvvadi ar piekļuve tiem, kā arī elektroinstalācija un sadales skapis dzīvoklī. Divas ieejas durvis. Remontēta kapņu telpa. Zeme īpašumā. Zaļa zona un laba transporta satiksme, tuvu veikaliem. Zemi rēķini vasarā ap 100 eiro, ziemā ap 150-200 eiro. Dzīvoklis ir apdrošināts līdz augustam.

Продается двухкомнатная квартира. Очень чистая, освобождена. Новые 3-камерные стеклопакеты (с гарантией), с кассетными шторами. Поменяны радиаторы. Застекленная и утепленная лоджия с проведенным светом и электричеством. Квартира не угловая и теплая. Редкая серия с большой кухней. Поменяны стояки с доступом к ним, электропроводка со щитком в квартире. 2 входные двери. Ремонт в подъезде. Земля в собственности. Зеленый район с хорошим транспортным сообщением и магазинами вокруг. Низкие счета летом около 100 евро, зимой - 150-200 евро. Квартира до августа застрахована.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Imanta
Iela: Dammes 25 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 48 m²
Stāvs: 4/9/lifts
Sērija: 602.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Lodžija
Cena: 59 900 € (1 247.92 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 59 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 59 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 59 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 59 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 59 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 59 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 59 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 59 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 59 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 59 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 59 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 59 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 59 900 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 59 900 €, Foto
Tālrunis: (+371)22-32-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 18.05.2026 10:17
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu