Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Imanta / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Tiek pārdots privatizēts dzīvoklis.

Dzīvoklis ir silts, saulains un kluss.

Logi iziet uz pagalmu. Bet pati māja atrodas tuvu galvenai ielai, sabiedriska transporta pieturām un veikaliem.

Ir nomainīti logi un virtuves iekārtas.

Kaimiņi ir klusi. Parādu nav.

Tuvumā atrodas milzīgs skolas pagalms ar bērnu un sporta laukumu, kā arī skeitparku.

Продаётся приватизированная квартира.

Квартира тёплая, солнечная и тихая.

Окна выходят во двор. Но сам дом расположен рядом с главной улицей, остановками общественного транспорта и магазинами.

Недавно поменяны окна и кухонный гарнитур.

Соседи тихие. Долгов нет.

Рядом находиться огромный школьный двор с детской и спортивной площадкой, а так же скейтпарк.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Imanta
Iela: Kurzemes pr. 138 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 50 m²
Stāvs: 7/9/lifts
Sērija: 602.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Balkons
Cena: 58 000 € (1 160 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 58 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 58 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 58 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 58 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 58 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 58 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 58 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 58 000 €, Foto
Vieta:Rīga

Izdrukāt Datums: 23.03.2026 10:43
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1