Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Imanta / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Šis dzīvoklis tiek izīrēts ilgtermiņā atbildīgām personām. Tajā ir visa nepieciešamā sadzīves tehnika un mēbeles. Visas istabas ir atsevišķas, un dzīvojamā istaba ir apvienota ar virtuvi. Katrai guļamistabai ir savs stiklots balkons. Tuvumā esošās ērtības ietver veikalus, skolas, bērnudārzus un sabiedrisko transportu. Īres maksa: 490 € + 490 € drošības nauda.

Сдаётся квартира, ответственным людям на длительный срок. В квартире есть вся необходимая бытовая техника и мебель. Все комнаты изолированные, гостиная объединена с кухней. В каждой спальне своя застеклённая лоджия. Рядом находятся: магазины, школы, детские сады, остановки общественного транспорта. Аренда 490 €+депозит 490€.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Imanta
Iela: Anniņmuižas bulvāris 28 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 72 m²
Stāvs: 4/17/lifts
Sērija: Specpr.
Mājas tips: Ķieģeļu
Ērtības: Lodžija
Cena: 490 €/mēn. (6.81 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 490 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 490 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 490 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 490 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 490 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 490 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 490 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 490 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 490 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 490 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 490 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 490 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 490 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 490 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 490 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 490 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 490 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 490 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 490 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 490 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)20-14-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
Tālrunis: (+371)29-17-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 22.05.2026 21:37
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu