Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Imanta / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Сдам 3-комн. квартиру, 2 сан. узла, большая кухня. Хорошее месторасположение. По договору, оплата за первый и последний месяц.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Imanta
Iela: Slokas 183 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 63 m²
Stāvs: 8/9/lifts
Sērija: 602.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Balkons
Cena: 410 €/mēn. (6.51 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 410 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 410 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 410 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 410 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Imanta, cena 410 €/mēn., Foto
Vieta:Rīga

Izdrukāt Datums: 27.03.2026 10:09
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1