Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Ķengarags / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Сдается светлая и чистая квартира на 4 этаже. Квартира меблирована, балкон. Есть стиральная машина. Уютная атмосфера, аккуратный ремонт, все необходимое для комфортного проживания. Чистый и ухоженный подъезд, спокойные соседи.

Подходит для долгосрочной аренды.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Ķengarags
Iela: Glūdas 10 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 59 m²
Stāvs: 4/5
Sērija: Hrušč.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Balkons
Cena: 370 €/mēn. (6.27 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Ķengarags, cena 370 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ķengarags, cena 370 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ķengarags, cena 370 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ķengarags, cena 370 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ķengarags, cena 370 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ķengarags, cena 370 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ķengarags, cena 370 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ķengarags, cena 370 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ķengarags, cena 370 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Ķengarags, cena 370 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)20-27-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 14.05.2026 21:34
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu