Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Klīversala / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Izīrē 4 istabu dzīvokli projektā “Vecrīgas skati” ar noliktavu.

Plānojums:
– Master guļamistaba ar privāto vannasistabu un panorāmas skatu uz Vecrīgu
– Virtuve ar visu nepieciešamo iebūvēto tehniku
– Viesistaba ar balkonu
– Guļamistaba
– Guļamistaba vai kabinets
– 2 papildu vannasistabas

Minimālais īres termiņš: 1 gads
Par papildu maksu 100 eiro mēnesī ir iespējams īrēt vietu pazemes autostāvvietā.

Сдаётся 4-комнатная квартира в проекте Vecrīgas skati с подземным паркингом и кладовой.

Планировка:
– Мастер-спальня с собственной ванной комнатой и панорамным видом на Старый город
– Кухня со всей необходимой встроенной техникой
– Гостиная с балконом
– Спальня
– Спальня или кабинет
– 2 дополнительных санузла

Минимальный срок аренды: 1 год
За дополнительную плату 100 евро/месяц можно арендовать место на подземной парковке

For rent: 4-room apartment in the “Vecrīgas skati” residence with underground parking and storage unit.

Layout:
– Master bedroom with en-suite bathroom and panoramic views of Old Riga
– Kitchen with fully fitted appliances
– Living room with balcony
– Bedroom
– Bedroom or study
– 2 additional bathrooms

Minimum rental period: 1 year
For an additional fee of €100 per month, it is possible to rent a space in the underground parking

Pilsēta: Rīga
Rajons: Klīversala
Iela: Kuģu 15 [Karte]
Istabas: 4
Platība: 96 m²
Stāvs: 5/6/lifts
Sērija: Jaun.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Balkons, Parkošanas vieta
Cena: 1 600 €/mēn. (16.67 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Klīversala, cena 1 600 €/mēn., Foto
Vieta:Rīga

Izdrukāt Datums: 26.10.2025 22:19