Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Mežciems / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Latviski:

Pārdod gaišu un funkcionālu 3 istabu dzīvokli (109, 8 m²) projektā “Meža Ciems” lieliska izvēle komfortablai dzīvei zaļā pilsētas rajonā.

Priekšrocības:

Autostāvvieta daudzstāvu autostāvvietā
Noliktavas telpa pagrabā 16m2 (īpašumā)
Tirgus novērtējums: 179 300 €

Plānojums:

Plaša viesistaba apvienota ar virtuvi
2 izolētas guļamistabas

Ērta satiksme ar pilsētas centru
Ideāls mājoklis ģimenei, kas novērtē mieru un komfortu.

English:

For sale: a bright and functional 3-room apartment (109.8 m²) in the “Meža Ciems” project a great choice for comfortable living in a green urban area.

Advantages:

Parking space in a multi-storey parking building
Storage room in the basement (owned)
Market valuation: €179, 300

Layout:

Spacious living room combined with kitchen
2 separate bedrooms
Bathroom + separate WC
Private terrace

Territory:

Gated courtyard with a children’s playground

Barrier-controlled entrance
Well-maintained environment and good management

Location:

Forest and Lake Gaiļezers nearby
Shops, schools, kindergartens
Convenient transport to the city centre

An ideal home for a family that values peace and comfort.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Mežciems
Iela: Vecā Biķernieku 39 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 109 m²
Stāvs: 1/4
Sērija: Jaun.
Mājas tips: Paneļu - ķieģeļu
Ērtības: Terase, Parkošanas vieta
Cena: 189 000 € (1 733.94 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 189 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 189 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 189 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 189 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 189 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 189 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 189 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 189 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 189 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 189 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 189 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)26-71-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 14.05.2026 18:47
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu