Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Mežciems / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Plašs studio tipa 3 istabu dzīvoklis Gaiļezera nami kompleksā, 9. stāvs ar skatu uz ezeru, individuāla āra autostāvvieta un uzglabāšanas telpa 1. stāvā.
Dzīvokļa vērtējums visām bankām - 181’000 Eur
Vienīgais īpašnieks, dzīvoklis pirkts 2021 gadā, māja nodota ekspluatācijā 2019. gadā.
Labi atīstīta infrastruktūra, netālu ir skolas, bērnudārzi, veikali, sabiedriskā transporta pieturas, netālu ir mežš ar pasteigas takām. 
Slēgta teritorija ar video novērošanu, bērnu laukumiem, apzaļinājumiem.
Ir pieejama viesu stāvieta ar laika ierobežojumu.
Labi pārdomāts plānojums, perfekta skaņas un energoefektīva siltuma izolācija, vannas istaba ar regulējamu eletrisko grīdu apsildi.
Ir pieejama koplietošanas riteņu uzglabāšaas telpa pirmajā stāvā.
Viesistaba ar virtuvi 32.6 m2, guļamistaba 11.4 m2, kabinets/guļamistaba 11.3 m2, garderobe 2.6 m2, vannas istaba 4.3 m2, balkons 4 m2

Apkures, ūdens un elektrības skaitītāji ar automātisko rādījumu nolasīšanu, mājas apsaimniekotājs SELECTUM. 
Parketa dēļu grīda, AEG iebūvētais leduskapis, Bosch indukcijas plīts virsma, cepeškrāsns ar mikroviļnu funkciju, trauku mazgājāmā mašīna, dzeramā ūdens reversās osmozes filtrs, PAA akmens masas vanna. Plašš balkons ar bīdāmiem stikliem.
3 fāžu elektrības pieslēgums, optiskais interneta pieslēgums.

Mājas būvnieks MERKS.

Просторная трехкомнатная квартира студио типа в жилом комплексе Gaiļezera nami. Квартира расположена на 9ом этаже с видом на озеро. В цену входит наземная парковка и помещение для хранения на первом этаже.
Оценка квартиры (годна для всех банков) - 181’000 Eur
Единственный владелец квартиры, покупалась в 2021 году, дом сдан в эксплуатацию в 2019 году.
Хорошо развитая инфраструктура - недалеко расположены школы, детские сады, магазины, транспортные остановки, а так же лес с прогулочными тропами
Закрытая территория с видеонаблюдением, детскими площадками и зеленой территорией.
Так же доступна гостевая паковка с ограничением по времени.

В квартире хорошо продуманная планировка - гостиная, объединенная с кухней 32.6 m2, спальня 11.4 m2, третья комната (кабинет - спальня - детская) 11.3 m2, гардеробная совмещённая со спальней 2.6 m2, ванная комната 4.3 m2, балкон 4 m2
Идеальная звукоизоляция и энергоэффективная теплоизоляция. Ванная комната с электрическим подогревом пола.
Так же доступно общее помещение для хранения велосипедов и колясок на первом этаже дома.

Счетчики воды и электричества с автоматическим считыванием показателей. Обслуживающая компания SELECTUM.
Пол из паркетной доски AEG, Фирмы Bosch - встроенный холодильник, индукционная плита, духовка с микроволновой функцией, посудомоечная машина
Питьевой фильтр воды с обратным осмосом.
Трёхфазное электроподклбчение, оптический интернет.

Застройщик дома MERKS.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Mežciems
Iela: Gaiļezera 5 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 66 m²
Stāvs: 9/9/lifts
Sērija: Jaun.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Balkons, Parkošanas vieta
Cena: 180 000 € (2 727.27 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 180 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 180 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 180 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 180 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 180 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 180 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 180 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 180 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 180 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 180 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 180 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 180 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 180 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 180 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 180 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 180 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 180 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 180 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Mežciems, cena 180 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)29-19-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 17.05.2026 20:13
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu