Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Pļavnieki / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Продаю , торг уместен в разумных пределах.

A. Sahorova iela 5

земля в собственности.

3-х комнатная квартира на 6-м этаже , не угловая,
Чистый подъезд, обслуживает Парвалдниекс.

Xорошая инфраструктура: школа, детский сад, общественный транспорт, магазины в шаговой доступности.

3 istabu dzīvokli A. Sahorova iela 5 .
cena runajama.

zeme īpašuma .

Ļoti ērta transporta satiksme, pieturas tuvu. Laba infrastruktūra: skola, bērnudārzs, sabiedriskais transports, veikali soļu pieejamībā.

Pagalmā stāvlaukums mājas iedzīvotājiem.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Pļavnieki
Iela: Saharova 5 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 64 m²
Stāvs: 6/9/lifts
Sērija: 602.
Mājas tips: Paneļu
Kadastra numurs: 0124556
Cena: 65 000 € (1 015.63 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 65 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 65 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 65 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 65 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 65 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 65 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 65 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 65 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 65 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)29-52-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga
Uzņēmums:INCOM Real Estate

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 13.05.2026 11:21
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu