Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Pļavnieki / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Tiek izīrēts gaišs vienistabas dzīvoklis Pļavniekos ar panorāmas skatu pa logu. Interjers ir kopts.
Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts un aprīkots, gatavs ērtai dzīvošanai bez papildu ieguldījumiem.
Dzīvokļa priekšrocības:
Panorāmas skats.
Pilnībā mēbelēts.
Visa nepieciešamā sadzīves tehnika.
Gatavs dzīvošanai uzreiz.
Atrašanās vieta:
Pļavnieki, attīstīta infrastruktūra.
Tuvumā veikali, sabiedriskais transports un pakalpojumi.
Ērta satiksme ar pilsētas centru.
Sazinieties, lai saņemtu papildu informāciju un vienotos par apskati.

Сдаётся светлая однокомнатная квартира в Плявниеках с панорамным видом из окон. В квартире выполнен качественный ремонт, интерьер ухоженный.
Квартира полностью меблирована и оборудована, готова для комфортного проживания без дополнительных вложений.
Преимущества квартиры:
Панорамный вид.
Полностью меблирована.
Вся необходимая бытовая техника.
Готова для проживания сразу.
Расположение:
Плявниеки, развитая инфраструктура.
Рядом магазины, общественный транспорт и сервисы.
Удобное сообщение с центром города.
Свяжитесь для получения дополнительной информации и организации просмотра.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Pļavnieki
Iela: Rudens 8 [Karte]
Istabas: 1
Platība: 35 m²
Stāvs: 4/9
Sērija: 602.
Mājas tips: Paneļu
Cena: 260 €/mēn. (7.43 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Pļavnieki, cena 260 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)29-57-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 18.05.2026 10:02
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu