Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Purvciems / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdošana 3 istabās dzīvoklis, 602 sērija, kapitālais remonts taisīts 7 gadus atpakaļ, tagad vietām nepieciešams kosmētiskais. Vanna bez kafelem, logs samainīts virtuvē, baterijās jaunās. Vasarā nav karsti, jo 3 logi atrodas ēnu puse, guļamistaba saules pusē. Stūra dzīvoklis, labie kaimiņi, apsaimnieko RNP.
Продается 3 комнатная квартира, 602 серии, капитальный ремонт проводился 7 лет назад, сейчас местами нужен косметический. Ванна без кафеля, окно поменяны на кухне, батареи новые. Летом не жарко 3 окна находятся на теневой стороне, спальня на солнечной стороне. Угловая квартира, хорошие соседи, обслуживается в RNP.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Purvciems
Iela: Dzelzavas 76/2 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 62 m²
Stāvs: 9/5
Sērija: 602.
Mājas tips: Paneļu
Ērtības: Lodžija, Parkošanas vieta
Cena: 73 000 € (1 177.42 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Purvciems, cena 73 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Purvciems, cena 73 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Purvciems, cena 73 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Purvciems, cena 73 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)23-11-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 13.05.2026 12:40
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu