Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Sarkandaugava / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Сдается 2комнатная квартира после ремонта, район межапарка, адекватные
коммунальные платежи.
Светлая, уютная, частично меблирована. Новая сантехника и мебель на кухне. Есть плита,
холодильник, стиральная машина
Закрытый под'езд, домофон,
видеонаблюдение, парковка.
Удобное расположение, рядом
общественный транспорт электричка, остановка Далдери,
поликлиника, магазины, межапарк
Долгосрочная аренда, без животных и некурящих.
Есть возможность деклорации места жительства.
Арендная плата 390 евро+коммунальные платежи.
Депозит 500 евро

Pilsēta: Rīga
Rajons: Sarkandaugava
Iela: Viestura pr. 41 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 36 m²
Stāvs: 5/9
Sērija: Specpr.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 390 €/mēn. (10.83 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Sarkandaugava, cena 390 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Sarkandaugava, cena 390 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Sarkandaugava, cena 390 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Sarkandaugava, cena 390 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Sarkandaugava, cena 390 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Sarkandaugava, cena 390 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Sarkandaugava, cena 390 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Sarkandaugava, cena 390 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Sarkandaugava, cena 390 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Sarkandaugava, cena 390 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Sarkandaugava, cena 390 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Sarkandaugava, cena 390 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Rīga Sarkandaugava, cena 390 €/mēn., Foto
Tālrunis: (+371)24-81-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 21.05.2026 19:53
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu