Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Šampēteris-Pleskodāle / Izīrē

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Īrei tiek piedāvāts dzīvoklis jaunajā projektā Zalves dārzs.
Māja atrodas slēgtā teritorijā, teritorija apsargājama.
Dzīvoklis ar trīs istabām, diviem sanitārajiem mezgliem, balkonu.
Dzīvoklī ir plaša viesistaba apvienota ar virtuvi un no viesistabas ir izeja uz balkonu, atsevišķa guļamistaba ar atsevišķu vannas istabu, bērnu istaba, halle, tualete.
Mājas teritorijā ir vieta divu automašīnu novietošanai.

Предлагается в аренду квартира в новом проекте Zalves Garden.
Дом расположен на закрытой территории, территория охраняться.
Квартира с тремя комнатами, двумя санузлами, балконом.
В квартире просторная гостиная, совмещенная с кухней и из гостиной есть выход на балкон, отдельная спальня с отдельной ванной комнатой, детская комната, прихожая, туалет.
На территории дома есть место для парковки двух автомобилей.
For long time rent apartment in the new project Zalves garden.
The house is located in a closed area, the house area is guarded.
Apartment with three rooms, two bathrooms, balcony.
The apartment has a spacious living room combined with the kitchen and from the living room there is an exit to the balcony, a separate bedroom with a separate bathroom, a childrens room, a hall, a toilet.
There is a place to park two cars in the territory of the house.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Šampēteris-Pleskodāle
Iela: Zalves 37 [Karte]
Istabas: 3
Platība: 104 m²
Stāvs: 2/5
Sērija: Jaun.
Mājas tips: Paneļu
Cena: 1 100 €/mēn. (10.58 €/m²)
Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Šampēteris-Pleskodāle, cena 1 100 €/mēn., Foto

Tālrunis: (+371)29-17-*** Linda. Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
WWW:apskatīties
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 24.05.2026 12:15
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu