Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Teika / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdošanā gaišs un funkcionāls 2 istabu dzīvoklis vienā no pieprasītākajiem Rīgas rajoniem – Teikā.

Dzīvoklis ir ar pārdomātu plānojumu un piemērots gan dzīvošanai, gan investīcijai izīrēšanai.

+ īpašumu apsaimnieko TEHHE;
+ komunālie maksājumi ziemā līdz ~220 EUR/mēn. , vasarā līdz ~80 EUR/mēn. ;
+ ēkai nomainīts jumta segums;
+ plašs pagalms ar vairākām autostāvvietām;
+ tīra un sakopta kāpņu telpa;
+ mierīga un zaļa apkārtne.

Lieliska infrastruktūra – tuvumā atrodas skolas, bērnudārzi, veikali, sabiedriskā transporta pieturas, kā arī ērta nokļūšana līdz pilsētas centram.

Īpašums ir lieliska izvēle gan personīgai dzīvošanai, gan kā ilgtermiņa investīcija.
Nodrošinām pilnu juridisko atbalstu darījuma procesā līdz īpašuma nodošanai jaunajam īpašniekam.

Zvaniet vai rakstiet, lai saņemtu papildu informāciju un vienotos par apskates laiku.

Продаётся светлая и функциональная 2-комнатная квартира в одном из самых востребованных районов Риги Тейке.

Квартира имеет удобную и продуманную планировку, отлично подойдёт как для собственного проживания, так и в качестве инвестиции под сдачу в аренду.

+ дом обслуживает TEHHE;
+ коммунальные платежи зимой до ~220 EUR/мес. , летом до ~80 EUR/мес. ;
+ в доме заменено кровельное покрытие;
+ просторный двор с большим количеством парковочных мест;
+ чистый и ухоженный подъезд;
+ тихий и зелёный район.

Отличная инфраструктура рядом находятся школы, детские сады, магазины, остановки общественного транспорта, а также удобное сообщение с центром города.

Квартира станет отличным выбором как для комфортного проживания, так и для долгосрочной инвестиции.

Обеспечиваем полное юридическое сопровождение сделки до передачи недвижимости новому владельцу.

Звоните или пишите, чтобы получить дополнительную информацию и договориться о просмотре квартиры.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Teika
Iela: Apes 12 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 46 m²
Stāvs: 5/5
Sērija: 103.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 72 000 € (1 565.22 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 72 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 72 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 72 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 72 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 72 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 72 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 72 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 72 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 72 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 72 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 72 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 72 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 72 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 72 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Teika, cena 72 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)22-49-*** Vladislavs. Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
Tālrunis: (+371)27-90-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
WWW:apskatīties
Vieta:Rīga
Adrese:Vesetas iela 7, Rīga
Darba
laiks:
P.-Pt.10:00 - 22:00
Sest.09:00 - 20:00
Sv.09:00 - 18:00
Uzņēmums:Tribus Realty

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 20.05.2026 20:42
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu