Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Vecmīlgrāvis / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Piedāvājumā kompakts un funkcionāls 3 istabu dzīvoklis dažu soļu attālumā no Daugavas. Dzīvoklis atrodas pirmskara ķieģeļu mājā klusā un zaļā apkārtnē. Divstāvu mājā ir tikai 7 dzīvokļi, kas nodrošina mierīgu un privātu vidi.

Dzīvokļa cenā iekļauta garāža, kā arī noliktavas telpa kāpņu telpā.

Par īpašumu:
+Zeme īpašumā
+Centrālā apkure
+Nomainīti pakešu logi un dzelzs ārdurvis
+Slēdzama garāža/noliktava pagalmā
+Dzīvoklis bez apgrūtinājumiem
+Visas pilsētas komunikācijas
+Maza 7 dzīvokļu māja klusā apkārtnē
+Komunālie maksājumi: vasarā ap 100 €, ziemā ap 220 €.

Netālu atrodas Daugavas promenāde ar pastaigu vietām, bērnu rotaļu laukumiem un atpūtas zonām pie ūdens. Apkārtnē pieejami veikali, sabiedriskais transports, skolas un viss ikdienai nepieciešamais.

Pilns juridiskais atbalsts līdz pat atslēgu nodošanai jaunajiem īpašniekiem.
Plašākai informācija droši zvaniet vai piesakiet apskates laikus.

Предлагается компактная и функциональная 3-комнатная квартира в нескольких шагах от Даугавы. Квартира находится в довоенном кирпичном доме в тихом и зелёном районе. В двухэтажном доме всего 7 квартир, что обеспечивает спокойную и приватную атмосферу.

В стоимость квартиры входит гараж, а также кладовое помещение в подъезде.

О квартире:
Земля в собственности
Центральное отопление
Установлены стеклопакеты и металлическая входная дверь
Закрывающийся гараж/кладовая во дворе
Квартира без обременений
Все городские коммуникации
Небольшой дом на 7 квартир в тихом районе
Коммунальные платежи: летом около 100 €, зимой около 220 €

Рядом находится прогулочная набережная Даугавы с детскими площадками и зонами отдыха у воды. В окрестностях доступны магазины, общественный транспорт, школы и всё необходимое для комфортной жизни.

Полное юридическое сопровождение сделки до передачи ключей новым владельцам.

Для более подробной информации звоните или записывайтесь на просмотр.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Vecmīlgrāvis
Iela: Emmas 1a [Karte]
Istabas: 3
Platība: 40 m²
Stāvs: 1/2
Sērija: P. kara
Mājas tips: Ķieģeļu
Ērtības: Parkošanas vieta
Cena: 35 000 € (875 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 35 000 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Vecmīlgrāvis, cena 35 000 €, Foto
Tālrunis: (+371)26-49-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
Tālrunis: (+371)27-90-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
WWW:apskatīties
Vieta:Rīga
Uzņēmums:Tribus Realty

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 11.05.2026 14:44
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu