Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Jugla / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdošanā gaišs un saulains 2 istabu dzīvoklis jaunceltnē Juglā ar kopējo platību 79, 3 m². Dzīvoklim ir augsti griesti – 2, 85 m, kas rada plašuma sajūtu un patīkamu atmosfēru.

Dzīvoklim ir ērts un mūsdienīgs plānojums – plaša viesistaba apvienota ar virtuves zonu studijas tipā, kā arī izolēta guļamistaba. Vannasistabā ierīkota dušas kabīne un tualete.

Dzīvoklis pilnībā aprīkots ar nepieciešamo sadzīves tehniku – plīti, elektrisko cepeškrāsni, ledusskapi un veļas mašīnu. Pieejamas visas pilsētas ērtības un komunikācijas.

Mājā nodrošināta diennakts apsardze un videonovērošana. Pieejama autostāvvieta pie mājas vai aiz barjeras. Labiekārtota teritorija un tīra, kopta kāpņu telpa nodrošina patīkamu dzīves vidi.

Dzīvoklis atrodas zaļajā Juglas daļā – pastaigas attālumā ir Juglas ezers, mežaparks, gājēju un velo celiņi. Tuvumā atrodas skolas, bērnudārzi, sporta kompleksi, veikali un poliklīnika. Ērta sabiedriskā transporta satiksme un ātra nokļūšana Rīgas centrā.

Bright and sunny 2-room apartment for sale in a newly built residential building in Jugla, with a total area of 79.3 m². The apartment features high ceilings (2.85 m), creating a spacious and airy atmosphere.

The apartment has a comfortable and modern layout – a spacious living room combined with a kitchen in a studio-style design, as well as a separate bedroom. The bathroom is equipped with a shower cabin and toilet.

The apartment is fully equipped with household appliances, including a stove, electric oven, refrigerator, and washing machine. All city utilities and communications are available.

The building offers 24-hour security and video surveillance. Parking is available near the building or behind a barrier gate. The territory is well maintained, and the staircase is clean and tidy.

The apartment is located in the green area of Jugla, within walking distance of Lake Jugla, forest park areas, walking paths, and bicycle lanes. Nearby are schools, kindergartens, sports complexes, shops, and a polyclinic. Convenient public transport connections and quick access to Riga city center.

Продаётся светлая и солнечная 2-комнатная квартира в новом доме в Югле, общей площадью 79, 3 м². Высокие потолки (2, 85 м) создают ощущение простора и уюта.

У квартиры удобная и современная планировка просторная гостиная, объединённая с кухней в формате студии, а также отдельная спальня. В ванной комнате установлены душевая кабина и туалет.

Квартира полностью оборудована бытовой техникой: плита, электрическая духовка, холодильник и стиральная машина. Подключены все городские коммуникации.

В доме круглосуточная охрана и видеонаблюдение. Доступна парковка возле дома или за шлагбаумом. Ухоженная территория и чистый подъезд обеспечивают комфортную среду для проживания.

Дом расположен в зелёной части Юглы в пешей доступности находятся озеро Юглас, лесопарк, прогулочные и велосипедные дорожки. Рядом школы, детские сады, спортивные комплексы, магазины и поликлиника. Удобное общественное транспортное сообщение и быстрый выезд в центр Риги.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Jugla
Iela: Ciemupes 1 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 79 m²
Stāvs: 1/8
Sērija: Specpr.
Mājas tips: Paneļu
Cena: 116 500 € (1 474.68 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 116 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 116 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 116 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 116 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 116 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 116 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 116 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 116 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 116 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 116 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 116 500 €, Foto
Tālrunis: (+371)27-32-*** Žanete. Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
Tālrunis: (+371)28-67-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga
Uzņēmums:SIA Hansa Lat

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 15.05.2026 11:14
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu