Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Jugla / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdod divistabu dzīvokli Juglas mikrorajonā.

Dzīvoklis atrodas 5 stāvu mājas 2. stāvā.
Plānojums ietver divas izolētas istabas, atsevišķu virtuvi, apvienotu vannas istabu ar tualeti, kā arī priekštelpu.
Dzīvoklis ir silts un sauss.

Dzīvoklī ir nomainīti visi kanalizācijas un ūdensvada stāvvadi, uzstādītas metāla durvis, taču pārējā dzīvoklī nepieciešams remonts.

Māju apsaimnieko RNP, komunālie maksājumi ir nelieli aptuveni 160 eiro ziemā un 80 eiro vasarā.
Zeme zem mājas ir īpašumā.

Dzīvoklim nav nekādu apgrūtinājumu, visi dokumenti ir pilnīgā kārtībā.

Lieliska atrašanās vieta pastaigas attālumā atrodas veikali, poliklīnika un sabiedriskā transporta pietura.

Ideāls piedāvājums tiem, kas meklē mājīgu dzīvesvietu ērtā vietā ar iespēju izveidot interjeru pēc savas gaumes.

____

Продается двухкомнатная квартира в микрорайоне Югла.

Квартира расположена на 2-ом этаже 5-этажного дома.
Планировка включает две изолированные комнаты, отдельную кухню, объединённый туалет и ванну, а также прихожую.
Квартира теплая и сухая.

В квартире заменены все канализационные и водопроводные стояки, и установлена железная дверь, но в остальном в квартире требуется ремонт.
Дом обслуживает RNP, коммунальные платежи невысокие: около 160 евро зимой и 80 евро летом.
Земля под домом в собственности.
Квартира без каких-либо обременений, все документы в полном порядке.

Отличное местоположение: буквально в шаговой доступности магазины, поликлиника, остановка общественного транспорта.
Идеальное предложение для тех, кто ищет уютное жильё с удобным расположением и возможностью обновить интерьер по своему вкусу.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Jugla
Iela: Juglas 3 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 43 m²
Stāvs: 2/5
Sērija: LT proj.
Mājas tips: Paneļu
Cena: 40 500 € (941.86 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 40 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 40 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 40 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 40 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 40 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 40 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 40 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 40 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 40 500 €, Foto
Tālrunis: (+371)20-04-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 18.05.2026 10:08
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu