Sludinājumi

SLUDINĀJUMI

Iesniegt Sludinājumu Mani Sludinājumi Meklēšana Memo RU

Dzīvokļi / Rīga / Jugla / Pārdod

Atgriezties uz sludinājumu sarakstu
Aizvērt karti
Pārdod 2 istabu dzīvokli ar lielisku skatu uz Juglas ezeru, blakus promenādei Vidzemes aleja 7:
+ Zeme īpašumā;
+ Tikko samainīti visi ēkas ūdens/kanalizācijas stāvvadi;
+ Autostāvvieta pie mājas pagalmā;
+ Kāpņu telpa un lifts labā stāvoklī;
+ Apzaļumota apkārtne, tuvumā veikali, laba sabiedriskā transporta kustība;
Zvaniet un vienosimies par apskates laikiem.

Krieviski

Продаётся 2-комнатная квартира с прекрасным видом на озеро Югла, рядом с прогулочной набережной, ул. Видземес аллея 7:

Земля в собственности;
Только что заменены все стояки водоснабжения и канализации в доме;
Парковка во дворе у дома;
Лестничная клетка и лифт в хорошем состоянии;
Озеленённая территория, рядом магазины и удобное общественное транспортное сообщение;
Звоните, договоримся о времени просмотра.

Angliski

For sale: a 2-room apartment with a beautiful view of Lake Jugla, located next to the promenade at 7 Vidzemes Aleja:

Land is owned;
All building water supply and sewage risers have just been replaced;
Parking available in the courtyard next to the building;
Staircase and elevator in good condition;
Green surroundings, nearby shops, and convenient public transport connections;
Call and let’s arrange a convenient viewing time.

Pilsēta: Rīga
Rajons: Jugla
Iela: Vidzemes al. 7 [Karte]
Istabas: 2
Platība: 50 m²
Stāvs: 3/12
Sērija: Čehu pr.
Mājas tips: Ķieģeļu
Ērtības: Lodžija
Cena: 52 500 € (1 050 €/m²)

Foto:
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 52 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 52 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 52 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 52 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 52 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 52 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 52 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 52 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 52 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 52 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 52 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 52 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 52 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 52 500 €, Foto
Dzīvokļi,  Rīga Jugla, cena 52 500 €, Foto
Tālrunis: (+371)29-65-*** Parādīt tālruni Visi sludinājumi ar šo tālruni
E-mail: Nosūtīt e-pastuVisi sludinājumi ar šo E-mail adresi
Vieta:Rīga

Pievienot Memo
Izdrukāt Datums: 21.05.2026 13:13
Pārsūtīt sludinājumu Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Atgādināt Paziņot par pārkāpumu